Засідання районного парламенту дітей

Дата: 12.12.2019 08:40

11 грудня  на базі  Голованівського районного будинку дитячої та юнацької творчості відбулося чергове засідання районного парламенту дітей. Представники учнівського самоврядування Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка, Межирічківської філії  Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка, Перегонівського ліцею презентували роботу шкільних парламентів. Креативно про проведену роботу прозвітували представники Побузького ліцею. Очільник  районного парламенту дітей Ігор Демченко охарактеризував  проєкти, у яких брали активну участь учні закладів загальної середньої освіти. Координатор  районного парламенту Ярослав Жабчіц та Ігор Демченко проінформували присутніх про роботу та рішення сесії обласного парламенту дітей. В робочій атмосфері депутати районного парламенту дітей виробили спільний план дій на 2020рік.